Co je ozon?


Ozon je přírodní čistící a desinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo na Zemi, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd… Ozon je 3000× rychlejší než chlór a 25× účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500× než chlornan (OCL) a 5000× než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější. Neexistuje žádný virus, bakterie, plísně, houby a žádný druh zápachu, které by odolaly ozonu.


Dezinfekce ozónem je nejúčinnější, přírodní a navíc ekologická. Ozonu neodolá žádná bakterie či vir. Ozon odstraňuje 100% zdroj zápachu a vydezinfikuje každý kout!

Uvnitř ozonového generátoru dochází k vysokonapěťovému výboji, který v reakci s okolním kyslíkem vytváří molekuly ozonu – tedy podobně, jako při úderu blesku, ale zde v řízeném a kontrolovaném prostředí.

Poté co ozon zlikviduje bakterie, plísně a jiné organické látky, stane se nestabilním a jednoduše se přemění zpět na kyslík.

Ozon je pro člověka, zvířata i rostliny jedovatý, proto je nutno při dezinfekci prostor zcela vyklidit a nezdržovat se v něm při samotné dezinfekci. Po ní je nutno pořádně vyvětrat

Ozon je velmi účinný při odstraňování pachů, včetně tabákového kouře, lidských a domácích pachů, pachů potravin, pachů z plísní, pachů odpadků a mnoho dalšího. Ozon nepřekrývá zápach vlastní vůní- ozon ničí znečišťující plyny, které jsou zdrojem všeho, co cítíme. Na rozdíl od mnoha jiných deodorizačních metod ozón skutečně vyhledává a ničí problémové plyny.

Rychle a s maximální účinností se zbavte:

-virů
-alergenů
-pachů
-bakterií
-plísní
-kouře
-pachu zvířat

Použití:
-Čištění ozonem lze použít kdekoliv, kde chcete mít čisté a zdraví nezávadné prostředí. Nabízíme čištění bytů, domů, kabin aut, sklepních prostor, kanceláří, fitness, recepcí, hotelů, MHD

Ceník:

-kabiny osobních automobilů : 300,-
-pokoje/byty : 9,- Kč/m3
-domy, kanceláře, nebytové prostory, MHD po dohodě

Doba čištění vždy záleží na velikosti prostoru. V dezinfikovaném prostoru se nesmí nacházet žádná zvířata, rostliny ani lidé. Prostor se následné musí důkladně vyvětrat.